Hodnotenie stavu stromov Nové Mesto nad Váhom | Arboristika - Parkservis

Hodnotenie stavu stromov Nové Mesto nad Váhom

Aj v lokalite Nové Mesto nad Váhom vám ponúkame profesionálnu službu hodnotenie stavu stromov.

To, či je potrebné strom spíliť, dokáže posúdiť len odborník. Často je možné aj starší strom ošetriť tak, že vám bude ešte roky krášliť záhradu, vyrábať kyslík a poskytovať v lete príjemný tieň či plody. Neodsúďte strom na zánik bez predchádzajúceho zhodnotenia jeho stavu, bola by to škoda.

Ak ste v oblasti Nové Mesto nad Váhom a okolí, môžete využiť našu zákazníkmi obľúbenú službu hodnotenie stavu stromov.

Myslíte si, že máte na pozemku nebezpečný, veľký, alebo starý strom?
Ak si nie ste istí bezpečnosťou stromu, ktorý rastie u vás na záhrade alebo pri dome, zavolajte nás. Venujeme sa arboristike, čiže ošetrovaniu stromov. Máme nielen odborné znalosti, ale aj bohaté praktické skúsenosti s ošetrovaním stromov v rôznych, aj v ťažko dostupných a náročných lokalitách.

Nakoľko zastávame názor, že stromy majú pre nás významnú spoločenskú hodnotu, pred samotným spílením stromu uprednostňujeme posúdenie stavu danej dreviny. Túto službu ponúkame aj našim zákazníkom (jednotlivcom, obciam).

Signály, že váš strom nie je v poriadku


Zhodnotíme stav stromov na vašom, či obecnom pozemku, v areáli firmy

Možno ste zdedili starú záhradu, možno ste stromom na svojom pozemku nevenovali dostatok pozornosti a teraz máte pochybnosti, či sú bezpečné a či ich netreba spíliť. Ak sa navyše strom nachádza v ťažko dostupnom mieste, zasahuje do pozemku susedov, vašej strechy alebo do elektrického vedenia, určite sa do jeho odstraňovania nepúšťajte sami. Dohodnite si s nami stretnutie, my prídeme a odborne zhodnotíme stav stromu (stromov) na vašom, či obecnom pozemku.


Obhliadky stromov

 Na stretnutí vám vysvetlíme, v akom stave sa strom nachádza, aký je náš návrh ďalšieho ošetrenia (rez,ošetrenie  alebo spílenie) a aký postup práce by sme zvolili. Zhodnotenie stavu robíme vizuálne. Vyznáme sa v raste stromov, vieme posúdiť, do akej miery  sú dreviny bezpečné, alebo nie, či vie strom spraviť ešte osoh, alebo by bol pre svoje okolie nebezpečný. Následne vám vypracujeme cenovú ponuku na ošetrenie či spílenie stromu.

Obhliadka - volajte  0902 826 488


Aké možnosti vám po zhodnotení stavu stromu navrhneme?

Prvou možnosťou je ošetrenie stromu (viac o tejto službe píšeme tu). Ošetrenie sa vykonáva rezmi a jeho cieľom je zabezpečiť prevádzkovú bezpečnosť – stav, kedy je strom pre svoje okolie bezpečný. V prípade, že strom posúdime ako rizikový, alebo mu už nebude možné ošetrením prinavrátiť život, odporučíme vám spílenie (výrub). Spílenie rizikových stromov aj ošetrenie stromov vykonávame lezeckou technikou. Zabezpečíme celý proces, od spílenia až po upratanie drevného odpadu.

Ošetrenie stromov
V lokalite Nové Mesto nad Váhom pre vás ponúkame aj tieto ďalšie služby:


Pavol Kuliha Parkservis

Moravská 1878/40
020 01 Púchov

Tel: 0902 826 488
E-mail: parkservis@parkservis.sk

Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem